Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. - 19. srpen 2020

3. 8. 2020

Luna při jižním lunovratu vydechla 31. července, úplněk probíhá dnes 3. srpna. Znamení pro věštby se zjevila při cestě  na nově otevřenou ústeckou vyhlídku Vlasty Cajthamla.

 

Dá se říci, že věštby, které byly vyjeveny před dvěma týdny při novoluní a především nádechu Luny při severním lunovratu, se opět z velké většiny dosud nezrealizovaly a můžeme je očekávat až v následujících dvou týdnech. Čeho jsem si všimla je, že věštby, které rozklíčuji před ústředním dnem úplňku či novu, v době silněji působícího lunovratu, nejsou časově přesné, v podstatě si dělají, co chtějí. Naopak v den vrcholu úplňku či novu jsou dobře identifikovatelné, a to ve všech ohledech. Zohledním i jevy, které se mi dostaly před oči od lunovratu do dnešního úplňku, ale přesnějšími věštbami jsem si jistá až z dneška, kdy vrcholí úplněk. Je pracovní den, takže času málo, a proto padla i volba na místo, které leží nedaleko mého bydliště.

 

Vyhlídka Vlastimila Cajthamla (50.6511606N, 14.0669319E) byla předána před týdnem. A okamžitě se vůči ní zvedla vlna obrovské kritiky. Jednak kvůli jejímu umístění a výhledům a pak také kvůli jejímu vzhledu. Kritika je všeobecná, od turistů i laické veřejnosti. Šla jsem na ni s pocity rozpaků, ale příliš možností volby jsem neměla. Čekalo mě hned několik překvapení a z ní jsem odcházela jako jiný člověk.

 

Popis znamení:

 

Začalo pršet, přitom ale dusno. Na vyhlídku jsem se netěšila, navíc jsem kvůli pracovním povinnostem spěchala. A všichni kolem mě. Nemohla jsem cestu na ni najít, hodilo by se alespoň místní značení, než k ní povede turistická značka. Když jsem chvilku bloudila mezi vilkami pod Kamenným vrchem, uviděla jsem jít mladého šarmantního muže od domu k autu. Pospíšila jsem si, aby mi neujel, nabídl mi, ať si sednu k němu do auta a že mě zaveze k místu. Luxusní auto uvnitř dokonale uklizené, ze mě odkapávala voda na všechno kolem a připadala jsem si děsně. On byl ale v pohodě a ochotný a zdvořilý. Vysvětlil mi, kudy mám jít, pěšinkou kolem rodinných domů, která vypadá jako soukromá a opravdu bych se po ní nevydala, kdyby mi ji neukázal. Nakonec mi popřál hezký den. Energie na místě překvapivě silně pohodové. Vyhlídka hezká a lépe vypadající, než na fotkách z předání, výhledy z ní uklidňující a pohodové. Chvilku jsem otálela, i když pršelo, nechtělo se mi odtamtud. Vytáhla jsem kompas a přišlo další překvapení. Kompas na lavičce vyhlídky ukazoval na sever správným směrem a kyvadlo nad ním se točilo do kolečka. Na některých kamenech, kterých jsme si všimla pro jejich zdobení, identické s tím na vrcholu Kamenného vrchu, ukazovala střelka kompasu místo k severu na jihozápad, tedy k vrcholu právě Kamenného vrchu a jižní konec střelky ukazoval na severovýchod k Farské louce, místu bývalého Střekovského Stonehenge. Kyvadlo se okamžitě nad všemi těmito kameny rozhoupalo právě směrem k těmto dvěma bodům. Zbytek popíšu v rubrice Magické Ústí. Domů jsem se vracela nabitá pozitivitou a šťastná parádními zážitky.

 

Od lunovratu jsem se stala nedobrovolným svědkem několika způsobů týrání - ženy, psa, dítěte, bude nutné zahrnout tato znamení do věšteb. Když jsem šla nahoru k vyhlídce, mňoukla na mě z pod auta kočička, ale nedívala se na mě, ale směrem k severozápadu, odkud později na vyhlídce zavál i silný poryv větru. Kočky beru jako ochranná znamení. Psy jsem dnes neviděla, ale slyšela jsem je ňafat ze zahrad, nebezpečí bude probíhat skrytě a možná že se bude týkat právě týrání.

 

 

Výklad:

 

Bude dobré nenechat se odradit názory druhých a zrealizovat své plány, vyplatí se to. Velká kritika projektu, kterou čas ukáže jako neoprávněnou a která bude dávána do souvislosti s penězi ze státní kasy či fondů EU. Projekt sám bude obtížně rozpoznatelný, dokud nebude zrealizován a ve finále bude velkým přínosem pro všechny.

 

Zbylé věštby vyčtete, vážení věštci, z popisu znamení celkem snadno, bude nutné přidat k nim i dosud nezrealizované věštby z posledního novoluní.

 

 

 

Odpovědi na dotazy z mailu zelenystromzivota@centrum.cz:

 

 

IS@ - uzdravující tendence přírody jsou silné, ale dejte na tradiční metody západní medicíny

 

JB@ - mějte oči otevřené a vezměte i nabídky, které se vám nebudou pozdávat, časem zjistíte, že to bylo to nejlepší, co jste mohl udělat

 

JP@ - čeká na vás nová láska, možná ji už ale znáte, je poblíž vás, nemusíte být aktivní, přihlásí se sama

 

SD@ - odložte dovolenou v zahraničí alespoň o dva týdny, ne pro vás, ale pro vaše blízké, se kterými vycestujete, by byla riziková

 

Odpověď na nevyřčenou otázku, která odněkud přišla a usadila se mi v hlavě - energii nejlépe a rychle načerpáte na místech v přírodě, která se již k těmto účelům osvědčila - pískovce vysávají negativitu z těla i mysli, slaná voda čistí auru a dává tělu i mysli možnost regenerace, starověká hradiště ukrývají vždy minimálně jedno místo, které je mohutným zdrojem energie, kterou ochotně vydává.

 

 

dscn1563.jpg

 

 

 

Milí věštci, kostky jsou vrženy a my můžeme v klidu žít. Vlivů prospěšným našim životům přibývá, záleží na nás. Buďte sami sebou a užívejte si sami sebe a času, který tu máte. Vždycky kolem sebe najdete někoho, kdo vám pomůže, pokud se při vašem snažení a práci dostanete do úzkých. Hezké léto.

 

 

@DR